איפור קבוע בקריות

איפור קבוע בקריות - פתרון נוח לקבלת מראה איפור מושלם.

האיפור הקבוע הינו תהליך קוסמטי אשר מחדיר פיגמנט של צבע על ידי מחט. מכיוון שמדובר בתהליך מורכב, יש לבצעו במקום המתמחה בנושא.

 

כולנו רוצות להיראות עם איפור מושלם המתאים למבנה הפנים ולסגנון האישי שלנו. לא לכולנו יש את הזמן להתאפר מידי בוקר מול המראה. פעולת האיפור היומיומית גוזלת מאיתנו זמן יקר אשר מתבזבז בעמידה מתישה מול המראה.

אנחנו בשני גילת – בוטיק שיזוף ויופי, מתמחים בשיטות מתקדמות של איפור קבוע בקריות תוך התאמה מלאה למבנה הפנים ולסגנון האיפור המועדף עליהן.

הטיפולים המוצעים אצלנו כוללים:

  • גבות - טיפול המיועד לאלו הסובלים מדלילות שיער בגבות ומעוניינים להדגיש אותם באמצעות איפור קבוע בקריות. ניתן לעצב את הגבות בהתאם לרצון הלקוחות תוך התאמה מלאה למבנה הפנים ולסגנון האישי.

  • שפתיים - איפור קבוע לשפתיים יאפשר לך למלא ולהדגיש שפתיים צרות ולקבל מראה שפתיים חושניות ובשרניות.

  • אייליינר - רוצה לקבל מראה ריסים מאופר ללא צורך לעמוד מול המראה במשך זמן רב? איפור קבוע אייליינר - הפתרון המושלם עבורך. אנו נתאים לך קו אייליינר מעוצב אשר יחמיא לפנייך.

 

שני גילת - בוטיק שיזוף ויופי, בעלת ניסיון של למעלה מ-18 שנים בתחום האיפור הקבוע, מתמחה בתהליכי איפור מתקדמים. אנו דואגים להשתמש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, בפיגמנטים הטובים ביותר ובמחטים ברמה עולמית וכל זאת על מנת שנוכל להעניק לך את מראה האיפור הקבוע שאליו את שואפת.

מוזמנים ליצור קשר בטל' 077-4546430 או באמצעות הטופס

גלריית תמונות איפור קבוע

 

Let's Talk

Opening

Visit Us

© Copyright 2019 by Shani Gilat

Proudly created & designed & by 8ight Web Design & Seo

שני גילת - מכון שיזוף ויופי בקריות. בוטיק טיפוח ויופי

אח"י אילת 41, קריית חיים, חיפה.

077-454-6430

054-722-4499